O NAS

CO OFERUJEMY

Firma Rajsport działa na rynku już od kilkunastu lat. Jej powstanie było spowodowane zamiłowaniem do sportu oraz przełożeniem tej pasji na biznes.
Firma pierwotnie zajmowała się importowaniem odzieży sportowej, pochodzącej od uznanych marek, zaopatrując szkoły, kluby oraz instytucje sportowe w pobliżu swojej siedziby – Sieradza.

 

Z upływem czasu działalność przedsiębiorstwa rozszerzała się, zdobywając coraz liczniejsze grono zadowolonych klientów.

 

Obecnie Rajsport nie tylko przyjmuje zlecenia od klientów z całej Polski, ale zajmuje się także sprzedażą trofeów i medali z usługami znakowania, organizacją imprez sportowych, eventów firmowych, wypożyczaniem pojazdów i sprzętu, a także gastronomią.

 

Wydarzenia sportowe swoim zasięgiem obejmują całą Polskę, jest to m. in cykl ekstremalnych biegów Armagedon Active

 

W 2022 zostaliśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem na Polskę marki Pentashot  specjalizującej się w produkcji światowej klasy symulatorów laserowych, łącząc dystrybucję z promocją wśród dzieci,  młodzieży i ogółu społeczeństwa dyscypliny laser run i strzelectwa laserowego.

 

Jesteśmy również dystrybutorem marek – Kappa, Joma, Colo, Tryumf, GT SPORT, 

Dodatkowo sprzedajemy produkty wielu uznanych marek z branży sportowej i reklamowej.

Przez lata działalności zaufały nam setki zespołów ze szkół oraz klubów, a także liczne jednostki publiczne i firmy prywatne stając się naszymi stałymi klientami.

 

Sklep internetowy prowadzony przez Rajsport ułatwia odbiorcom zapoznanie się z pełną ofertą oraz aktualnymi promocjami.

Zapraszamy do kontaktu celem sprawdzenia szerokiego wachlarzu usług jakie oferujemy.

 

Aby wciąż doskonalić firmę i zapewniać jej rozwój, z chęcią przyjmiemy od Państwa wszelkie wskazówki i sugestie, ponieważ najważniejsze są dla nas zadowolenie i satysfakcja klientów.

 

Jako miłośnicy sportu chcemy przyczynić się do popularyzacji sportu, który dla nas stanowi wartość narodową oraz doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu.  Od początku naszej działalności zorganizowaliśmy ponad setkę wydarzeń z zakresu upowszechniania kultury fizycznej, a także liczne akcje charytatywne.

 

Zachęcamy do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące naszej firmy bądź oferty. Zapraszamy też do współpracy przy projektach sportowych.

 

Z pozdrowieniami,
rodzina Piotrowiczów i zespół Rajsport Sieradz.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne dbając o najwyższą jakość i zadowolenie klientów

 

PRODUKTY:
 • Specjalizujemy się w sprzedaży trofeów od medali klasycznych czy odlewanych, przez puchary ,aż po statuetki w tym także z opcją graweru, nadruku luxorjet czy wypełnienia farbą. Nasi graficy dopasują projekt do Państwa potrzeb i oczekiwań tworząc produkt dedykowany pod klienta.
 • Oferujemy wszystkim zainteresowanym odzież znakowaną oraz nadruki na odzieży sportowej reklamowej firmowej czy roboczej wykorzystując między innymi technikę flex oraz sublimację.
 • Posiadmy bogatą ofertę odzieży sportowej marek Kappa, Joma, Colo, Givova, JHK,  a także odzieży technicznej i thermo Brubeck, Gatta, Alpinus, Rough Radical.
 • Wyposażamy szkoły, kluby i instytucje w sprzęt sportowy i wyposażenie sal i boisk oferując asortyment Yakima, Select, Polsport, Meteor,
 • Dystrybuujemy najwyżej klasy symulatory laserowe czeskiej marki PENTASHOT
 • Gadżety i poligrafia reklamowa- potrzebujesz baneru, smyczy, kubków a może długopisów firmowych? Jesteśmy po to aby Ci pomóc.
 • Oferujemy odzież roboczą
 • Obuwie sportowe do biegów OCR fińskiej marki VJ, a także obuwie marek Joma, Saucony, Mizuno,

 

USŁUGI:
 • kompleksowa organizacja imprez sportowych z elektronicznym pomiarem czasu w tym biegi z zaawansowanymi technologicznie przeszkodami
 • organizacja imprez integracyjnych dla firm i instytucji wraz obsługą gastronomiczną w tym także dla dzieci
 • szkolenia i zajęcia z zakresu strzelania symulatorami laserowymi PENTASHOT połączone z zajęciami laser run w tym realizacja zajęć dla szkół z zakresu “Edukacji dla Bezpieczeństwa” i zajęć wycowania fizycznego
 • wynajem urządzeń dmuchanych na eventy i przyjęcia
 • wynajem pojazdów w tym busów transportowych oraz osobowych
 • wynajem kampera
 • gastronomia- obsługa eventów dla firm, przyjęć okolicznościowych. Posiadamy mobilną grillo-wędzarnię ,a także przyczepę gastronomiczną. Realizujemy także małe zlecenia.
 • wynajem sprzętu: namiot eventowy płócienny na drewnianych podstawach,  mobilny piec do pizzy, mobilna grillo-wędzarnia Smoker, przyczepa gastronomiczna z wyposażeniem, barierki eventowe, bramy i namioty startowe, podium,
 • wynajem kwatery pracowniczej w opcji długoterminowej i krótkoterminowej

 

Cały czas poszerzamy wachlarz usług i produktów dbając o Państwa zadowolenie.